O mnie

Jednolite studia magisterskie ukończyłam na Uniwersytecie Łódzkim. Na bieżąco aktualizuję i poszerzam swoją wiedzę. Rozwijam umiejętności poprzez udział w szkoleniach, konferencjach i w ramach studiów podyplomowych. Udzielam wywiadów eksperckich dla mediów: m.in. w TVP Łódź oraz Radio Łódź.

Swoją pracę z Klientem rozpoczęłam uczestnicząc w praktykach oraz licznych wolontariatach na oddziałach psychiatrii ogólnej oraz leczenia uzależnień. Doświadczenie zdobywałam pracując jako psycholog i terapeuta w szpitalach, przychodniach, placówkach opiekuńczo - wychowawczych, Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej oraz Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej.

 

Opiniowanie i diagnoza

  • Opinie psychologiczne na potrzeby spraw sądowych, głównie w sprawach rodzinnych tj. w sprawach rozwodowych, w sprawach dotyczących opieki nad dziećmi i przyznania praw rodzicielskich, w sprawach dotyczących opiniowania
    na temat stanu dziecka, wpływie sytuacji na dziecko, niechęci dziecka do kontaktów z rodzicem, predyspozycjach rodzicielskich, dawaniu rękojmi należytego sprawowania opieki nad dzieckiem.
  • Opinie po wypadkach i traumach.
  • Badania osobowości, badania rozwoju dziecka, badania więzi w rodzinie, badania postaw rodzicielskich, badania do procesu adopcyjnego i inne.

 

 

Konsultacje psychologiczne i terapia

W swojej pracy skupiam się empatycznym rozumieniu trudności i wspieram moich Klientów w radzeniu sobie z nimi. Podczas wizyt poświęcam całą swoją uwagę pacjentowi, staram się zawsze również dokładnie tłumaczyć pewne mechanizmy
i zależności, aby pacjenci mogli w pełni korzystać z wizyt.

Posiadam doświadczenie w pracy:

  • z dziećmi w każdym wieku;
  • z młodzieżą (także zdemoralizowaną, doświadczającą przemocy, porzucenia, traumy);
  • z dorosłymi;
  • z seniorami.

Istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji online.